KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

Yenilikçi Bilimsel Enstrümanlar

Birinci Sınıf İşletmelere Dönüşmek

Ana sayfa Ürünlerturbomoleküler pompa

Su Soğutma Manyetik Olarak Kaldırılan Pompa Isıtma Sıcaklık Kontrol Sistemi ISO-K/CF

Sertifika
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Su Soğutma Manyetik Olarak Kaldırılan Pompa Isıtma Sıcaklık Kontrol Sistemi ISO-K/CF

büyük.img.alt
küçük.img.alt

Büyük resim :  Su Soğutma Manyetik Olarak Kaldırılan Pompa Isıtma Sıcaklık Kontrol Sistemi ISO-K/CF

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KYKY
Sertifika: CE
Model numarası: CXF-250/2301E
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Yurtdışı sevkiyat için ahşap kutu
Teslim süresi: 4 hafta
Ödeme koşulları: T/T, L/C
Detaylı ürün tanımı
Yağlama: Maglev flanş: ISO-K/CF
soğutma: Suçlu pompalama hızı: 2300L/sn N2
Vurgulamak:

turbo moleküler pompalar

,

turbomoleküler vakum pompası

Maglev Pompa, CXF-250/2301, ISO-K/CF , Gemide Su Soğutma

Manyetik olarak levitated moleküler pompalar, modern yarı iletken üretimi, çip üretimi, endüstriyel kaplama ve bilimsel enstrümanlar için uygulama gereksinimlerini karşılayan, şaftı manyetik kuvvet sayesinde desteklenen pompalardır.

 

teknolojiler:

  • Manyetik Rulman için Kontrol Teknolojisi: 5 eksenli manyetik olarak havaya kaldırılmış, gelişmiş uluslararası kontrol teorisine dayalı olarak, yüksek hızlı şaftın istikrarlı ve güvenilir çalışma gibi önemli avantajlarını garanti etmek için.
  • Motor Sürücü Kontrol Teknolojisi: Motorun maksimum enerjisine sahip olan ve şaftın dönme hızını otomatik olarak telafi eden, böylece kararlı başlatma, güvenilir çalışma ve dinamik enerjinin otomatik düzenleme işlevini gerçekleştiren yüksek verimli yüksek hızlı DC motor ve servo kontrol sistemi.
  • Karbon fiber kompozit rotor teknolojisi: Yüksek mukavemetli alüminyum alaşım ve hafif karbon fiberin birleştirilmesiyle yapılmıştır.Ağırlığın büyük ölçüde azaltılması ve gücün büyük ölçüde iyileştirilmesi ile karakterize edilir, böylece yüksek dönüş hızı, yüksek performans ve yüksek güvenilirlik hedeflerine ulaşılır.
  • Korozyona dayanıklı teknoloji: Yarı iletken üretim süreçlerinde korozif gazların neden olduğu korozyona uzun süre dayanabilmesi için, bölmelerdeki parçaların yüzeyleri özel işlemden geçirilir.Ayrıca, pompalardaki düşük vakumlu kısımları korumak için pompaların şaftına N2 gibi soy gazlar tamamen doldurulur, böylece korozif gazları uzun süreler boyunca istikrarlı bir şekilde tahliye etme işlevi gerçekleşir.
  • Isıtma sıcaklığı kontrol sistemi: bir elektrikli ısıtıcı ve bir sıcaklık kontrol cihazı ile donatılmış, soğutma suyu, hava-kemik ısıtma, elektrikli ısıtma ve koruyucu gazlar tarafından taşınan ısı çalışma sırasında izlenebilir ve kontrol edilebilir, pompalardaki sıcaklık uzun süreli bir değerde tutulabilir, bazıları gazlı maddeler normal sıcaklıkta katı maddelere dönüştürülmez ve pompalarda biriktirilmez ve dağlama gibi özel işlem gereksinimleri karşılanabilir.

 

Avantajlar:

Bu Pompalar, çalışma sırasında sıfır sürtünme ve düşük güç tüketimi gibi avantajlara sahiptir. Hassas seramik bilyeli rulmanlar ve ani kapanma durumunda güç üretme işlevi.Sürtünme, kirlilik, bakım ve düşük titreşim gibi avantajlara sahiptir ve herhangi bir yönde kurulabilir.

 

Uygulamalar:

Asitleme, CVD, PVD ve iyon implantasyonunda bulunan korozif gazların ekstraksiyonu ve normal sıcaklıkta kolayca pıhtılaşan gazlar yarı iletken imalatı, klips imalatı, endüstriyel kaplama ve bilimsel enstrümanlar başta olmak üzere alanlarda.

 

Özellikler:

 

modeli CXF-250/2301
Pompa Hızı (l/s, Hava) 2200
Sıkıştırma oranı >1×107
Nihai Vakum (Pa) ≤2×10-7
Giriş Flanşı DN250 ISO K(LF)
DN250 ISO F
DN250 ISO CF
Çıkış Flanşı 40 KF
Dönme Hızı (rpm) 30000
Çalıştırma Süresi (dk) 8
VIB (mm) <0.05
Destek Pompası (L/s) 15
Montaj veya yönlendirme Herhangi
Soğutma yöntemi Suçlu
Ağırlık(kg)(Kontrolörlü) 58

İletişim bilgileri
KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613810212935

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)