KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

Yenilikçi Bilimsel Enstrümanlar

Birinci Sınıf İşletmelere Dönüşmek

Ana sayfa

KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

Sertifikalar
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

1 2 3
şirketResimler.title0 şirketResimler.title1 şirketResimler.title2
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : KYKY
No. Çalışanları : >500
Yıl kurulan : 1958
İhracat p.c : < 10%

KYKY TECHNOLOGY CO., LTD., 1958 yılında Çin'de vakum teknolojisi ve elektron optiğinin öncüsü olarak kuruldu.Son 60 yılda KYKY, dünyanın her yerindeki müşterilere kapsamlı vakum çözümleri sunmaya kendini adamıştır.

 

KYKY, Çin'de ilk Turbo Moleküler Pompa, Ticari Helyum Sızıntı Dedektörü ve Taramalı Elektron Mikroskobu setini icat etti.

 

KYKY, müşterilerimize vakum teknolojisi çözümleri, danışmanlığı ve hizmetleri sunmaktadır.Ana ürünler Yaşam Bilimleri, Tıp Mühendisliği, Otomobil Endüstrisi, Havacılık ve Uzay, Enerji Endüstrisi, İnşaat Malzemeleri, Modern Dekorasyon, Üst Düzey Tüketici Elektroniği vb. alanlarda uygulanmaktadır.

 

Teknoloji inovasyonu ve müşteri odaklılık ruhuyla.KYKY, Çin'in vakum endüstrisindeki daha fazla gelişmeye sürekli olarak katkıda bulunacaktır.

 

KYKY TEKNOLOJİ CO., LTD.Ar-Ge ve seri moleküler pompalar, seri moleküler pompa istasyonları, seri iyon pompaları, seri sürgülü vanalar ve destekleyici kontrolörler dahil olmak üzere vakum üretim ürünlerinin üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

 

1970'lerde ilk dikey turbo moleküler pompayı geliştirdiğinden beri, KYKY her zaman

talep odaklı pazara, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamayı hedefliyor ve inovasyon üzerine gelişmenin kurumsal ruhunda sürekli olarak yeni ürünler piyasaya sürüyor, Sırayla KYKY, Oil-yağlamalı seri turbo moleküler pompaları, gresle yağlamalı seri moleküler pompaları ve CXF-'yi piyasaya sürüyor. manyetik olarak havaya kaldırılan seri

moleküler pompalar.

 

KYKY moleküler pompaları, kütle spektrometreleri ve yüzey analizörlerinin enstrüman alanlarına, optik filme, panel gösterimine, iyon aşındırma, disk üretimine, güneş pillerine ve aydınlatma işletmelerine ve akademik kurumlara ve Ar-Ge enstitülerine yaygın olarak uygulanmaktadır.Mükemmel maliyet performansı sayesinde bu ürünler, kullanıcıların çoğunluğundan iyi bir itibar kazanır.Yüksek kaliteli ürünler, sürekli teknik atılımımız ve kalite arayışımızdan türetilmiştir.

 

KYKY, sürekli yenilikçiliğimiz, tutkumuz ve müşterilerimiz için sürekli olarak daha iyi ürünler ve kaliteli hizmetler sunacaktır.

bağlılık.

İletişim bilgileri
KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Wang Chao

Tel: 86-10-82548198, 82548271

Faks: 86-010-62564613

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)