KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

Yenilikçi Bilimsel Enstrümanlar

Birinci Sınıf İşletmelere Dönüşmek

Ana sayfa ÜrünlerVakum Sürgülü Vana

Özel Durumlar İçin Profesyonel Vakum Sürgülü Vana 1E+5 ila 1E-7 Pa Uygulaması

Sertifika
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Özel Durumlar İçin Profesyonel Vakum Sürgülü Vana 1E+5 ila 1E-7 Pa Uygulaması

büyük.img.alt
küçük.img.alt

Büyük resim :  Özel Durumlar İçin Profesyonel Vakum Sürgülü Vana 1E+5 ila 1E-7 Pa Uygulaması

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KYKY
Sertifika: CE
Model numarası: CCD-63B
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Yurtdışı sevkiyat için ahşap kutu
Ödeme koşulları: T/T, L/C
Detaylı ürün tanımı
Sürüş modu: Manyetik yerinde göstergeli pnömatik Sızıntı oranı: ≤1.3×10-10 Pa▪m3/ s
flanş: Flor kauçuk contalı ISO-K/ F, CF Başvuru: 1E+5 ila 1E-7 Pa
Vurgulamak:

manuel sürgülü vana

,

kdv sürgülü vana

Sürgülü Vana, Pnömatik Tahrik, CCQ-63B,DN63 , 1E+5 - 1E-7 Pa

Güncellenmiş tip (B-tipi) ultra yüksek vakum sürgülü vana serisi, ultra yüksek vakum için geçerli olan orijinal eski tip sürgülü vanalara dayalı olarak geliştirilmiş ultra ince tip sürgülü vanalardır. Vana vidalı (manuel ve elektrikli) veya silindir çubuğu (pnömatik) kullanır. ) bağlantı mekanizmasını salmastra milinin eksenel hareketi altında itmek (çekmek) için hareket ettirin, böylece valf makara tertibatını eksenel hareket yapacak şekilde hareket ettirin.

 

Valfin dış yüzeyi gümüş gri mat kaplamayı benimser.Yüksek dereceli ve cömert görünüyor.Valf gövdesi ve valf plakası gibi ana parçalar ve bileşenler, çok düşük hava tahliye miktarına sahip 304 paslanmaz çelikten yapılmıştır ve valf gövdesinin hareketini gerçekleştiren tahrik bileşeni 316L paslanmaz çelik kaynaklı körük kullanır.Valf plakasının sızdırmazlığı için çok düşük hava alma miktarına sahip ithal flor kauçuk conta kullanılmaktadır.

 

Uygulamalar:

Ultrahigh vakumlu sürgülü vana serisi, Ultrahigh vakum hattının bir anahtarlama mekanizması olarak kullanılabilen Ultrahigh vakum sisteminin önemli unsurlarından biridir.

Ultrahigh vakum sürgülü vana serisi, çalışma ortamı olarak hava ve aşındırıcı olmayan gaz bulunan durumlar için geçerlidir.

 

Avantajlar:

Bu seri sürgülü vana, İyi sızdırmazlık ve ultra düşük hava boşaltma hızı, kararlı hareket, küçük gürültü ve titreşime sahiptir.

Yüklemek kolaydır.Fiziksel olarak kompakt yapıya ve zarif bir görünüme sahiptir.

 

Özellikler:

modeli CCQ-63B
flanş ISO-K/F, CF
nominal çap DN63
(Pa)
uygulama aralığı
105 -10-7
Kaçak oranı(Pa▪m3/sn)
)
≤1.3×10-10
Sürüş modu Pnömatik
(MPa)Çalışma basıncı 0,3~0,4
Valf Yerinde Göstergesi Manyetik
(℃) Pişirme sıcaklığı üzerinde 150
kapalı 120
Montaj konumu Herhangi

 

Yapı özellikleri

1. İyi sızdırmazlık, küçük hacimli, hafif ve zarif bir görünüme sahip paslanmaz çelik tüm iç kaynak valf gövdesi.

2. Valf makarası tertibatı basit bir yapıya, daha az kaynak parçasına, basit kaynak işlemine, uygun montaj ve hata ayıklamaya sahiptir ve eksenel hareketi için istikrarlı hareket ve yüksek direksiyon hassasiyeti ile çift raylı makaralı rulman mekanizması kullanılır.

3. Conta plakası ve destek plakası, tüm plaka yapısını benimser ve hatta destek kuvveti dağılımına ve iyi sertliğe sahiptir.

4. Vana açıldığında, destek çelik bilyesi çelik bilye kovan deliğine ve conta plakasının ve destek plakasının çelik bilye oluğuna yerleştirilmiştir;vana kapatıldığında, çelik bilye oluktan dışarı itilecek ve ayırma ve destekleme rolü oynayarak conta plakası ve destek plakası düzleminde yer alacaktır.

5. Tahrik mekanizması, basit yapısı, büyük taşıma kapasitesi ve yüksek hareket kararlılığı ile düzlemsel bağlantı mekanizmasını benimser.Silindir (veya kol) valfin aks telinde bulunur.

6. Tahrik mili (bağlantı), iyi sızdırmazlık performansı ile 316L paslanmaz çelik kaynaklı körük ile kapatılmıştır ve herhangi bir konuma monte edilebilir.

7. Kullanıcı gerektiği gibi manuel, pnömatik veya elektrik modunu seçebilir.Manuel valf, kolay ve esnek bir şekilde çalışan basit bir yapıya sahiptir;otomatik kontrol için pnömatik ve elektrikli valf uygundur.

8. Seri sürgülü vana vakum sisteminde üç bağlantı yöntemine sahiptir: bakır rondela ile kapatılmış CF flanşı ve flor kauçuk halka ile kapatılmış ISO-F ve ISO-K flanşları.

9. Seri sürgülü vananın genel boyutları ve ana bağlantı boyutları:

İletişim bilgileri
KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613810212935

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)