KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

Yenilikçi Bilimsel Enstrümanlar

Birinci Sınıf İşletmelere Dönüşmek

Ana sayfa Ürünlerturbomoleküler pompa

Gemide Endüstriyel Su Soğutma 1401L/S Turbomoleküler Pompa

Sertifika
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Gemide Endüstriyel Su Soğutma 1401L/S Turbomoleküler Pompa

büyük.img.alt
küçük.img.alt

Büyük resim :  Gemide Endüstriyel Su Soğutma 1401L/S Turbomoleküler Pompa

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: KYKY
Sertifika: CE
Model numarası: CXF-200/1401E
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Yurtdışı sevkiyat için ahşap kutu
Teslim süresi: 4 hafta
Ödeme koşulları: T/T, L/C
Detaylı ürün tanımı
Pompalama Hızı: 1401L/sn yağlama: Maglev
flanş: ISO-F/CF 200 Soğutma: Suçlu
Vurgulamak:

turbo moleküler pompalar

,

turbomoleküler vakum pompası

,

Endüstriyel Turbomoleküler Pompa

Maglev Pompa , CXF-200/1401 , Su soğutma , Gemide

Bir manyetik yatak, bir sensör ve bir kontrol sisteminden oluşan elektromanyetik yatak aynı zamanda “aktif manyetik havaya kaldırılmış ayılar” olarak da adlandırılır.Bu tasarım, dinamik tepki ve zamanında ayar, yüksek hızlı şaft ve güvenilir çalışmaya sahiptir.

 

Manyetik olarak havaya kaldırılan moleküler pompalar, şaftları manyetik kuvvet sayesinde desteklenen pompalardır.

Seri manyetik olarak levitated moleküler pompalar, modern yarı iletken üretimi, çip üretimi, endüstriyel kaplama ve bilimsel enstrümanlar alanlarındaki uygulama gereksinimlerini karşılamak için KYKY tarafından geliştirilen vakum üretim ekipmanıdır.

 

teknolojiler:

  • Manyetik Rulman için Kontrol Teknolojisi: Kabul edilen elektromanyetik, manyetik olarak havaya kaldırılan 5 eksenli bir elektromanyetiktir.Bu tasarım, gelişmiş uluslararası kontrol teorisine dayanan dinamik aktif kapalı devre manyetik süspansiyon kontrol teknolojisi vasıtasıyla dinamik tepkiye ve zamanında ayarlamaya sahip olabilir, böylece yüksek hızlı şaftın kararlı, havada asılı ve güvenilir çalışma gibi önemli avantajlarını garanti eder.
  • Motor Sürücü Kontrol Teknolojisi: Yüksek verimli, yüksek hızlı DC motor ve servo kontrol sistemi, manyetik olarak kaldırılan seri pompalara uygulanır, böylece motorun maksimum enerjisine sahip olur ve şaftın dönüş hızını otomatik olarak telafi eder, böylece kararlı başlatma, güvenilir çalışma ve otomatik düzenleme gerçekleştirir. dinamik enerjinin işlevi.
  • Karbon fiber kompozit rotor teknolojisi: Seri manyetik süspansiyonlu moleküler pompaların turbo rotorları, yüksek mukavemetli alüminyum alaşımı ve hafif karbon fiberi birleştirerek yapılır.Tüm alüminyum alaşımlı rotorlarla karşılaştırıldığında, turbo rotorlar, yüksek dönüş hızı, yüksek performans ve yüksek güvenilirlik hedeflerine ulaşılabilmesi için ağırlıkta büyük azalma ve mukavemette büyük artış ile karakterize edilir.
  • Korozyona dayanıklı teknoloji: Seri manyetik süspansiyonlu moleküler pompaların odalarındaki parçaların yüzeyleri, yarı iletken üretim süreçlerinde korozif gazların neden olduğu korozyona uzun süre dayanabilmesi için özel işlemden geçirilir.Ek olarak, pompalardaki düşük vakumlu kısımları korumak için N2 gibi soy gazlar pompaların şaftına tamamen doldurulur, böylece korozif gazları uzun süreler boyunca istikrarlı bir şekilde tahliye etme işlevi gerçekleşir.
  • Isıtma sıcaklığı kontrol sistemi: Seri manyetik olarak levitated moleküler pompalar, bir elektrikli ısıtıcı ve bir sıcaklık kontrolörü ile donatılmıştır, böylece soğutma suyu, hava-kemik ısıtması, elektrikli ısıtma ve koruyucu gazlar tarafından taşınan ısı, çalışma sırasında izlenebilir ve kontrol edilebilir, pompalardaki sıcaklık muhafaza edilebilir. uzun vadede bir miktar değer, bazı gaz halindeki maddeler normal sıcaklıkta katı maddelere dönüştürülmez ve pompalarda biriktirilmez ve dağlama gibi özel işlem gereksinimleri karşılanabilir.

 

Avantajlar:

1. Çalışma sırasında sıfır sürtünme ve düşük güç tüketimi

2. Pompalar için yağlama olmadan gerçekten temiz yüksek vakum ve ultra yüksek vakum elde etmek kolaydır

3. Uzun vadede aşındırıcı gazları çıkarma kabiliyeti

4. Hassas seramik bilyelerle yatakların korunması nedeniyle yüksek güvenlik ve uzun hizmet ömrü

5. ani kapanma durumunda güç üretme işlevi

 

Özellikler:

modeli CXF-200/1401
Pompa Hızı (l/s, Hava) 1400
Sıkıştırma oranı >1×107
Nihai Vakum (Pa) ≤2×10-6
Giriş Flanşı DN200 ISO K(LF)
DN200 ISO F
DN200 ISO CF
Çıkış Flanşı 40 KF
Dönme Hızı (rpm) 33000
Çalıştırma Süresi (dk) 6
VIB (mm) <0.05
Destek Pompası (L/s) 15
Montaj veya yönlendirme Herhangi
Soğutma yöntemi Suçlu
Ağırlık(kg)(Kontrolörlü) 51

 

Uygulamalar:

Seri manyetik olarak levitasyonlu moleküler pompalar, esas olarak yarı iletken imalatı, klips imalatı, endüstriyel kaplama ve bilimsel enstrümanlar, özellikle aşındırma, CVD, PVD ve iyon implantasyonunda bulunan aşındırıcı gazların çıkarılması ve normal sıcaklıkta kolayca pıhtılaşan gazların çıkarılması için uygulanır.

İletişim bilgileri
KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

İlgili kişi: sales

Tel: +8613810212935

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)