KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.
Yenilikçi Bilimsel Araçlar

Birinci Sınıf İşletmelere Girmek

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

Sertifikalar
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Çin KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

1 2 3
KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. KYKY TECHNOLOGY CO., LTD. KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : KYKY
No. Çalışanları : >500
Yıl kurulan : 1958
İhracat p.c : < 10%
KYKY TECHNOLOGY CO., LTD., 1958 yılında Çin'de vakum teknolojisi ve elektron optiği öncüsü olarak kuruldu. Son 60 yılda KYKY, tüm dünyadaki müşterilere kapsamlı vakum çözümleri sağlamaya kendini adamıştır.

KYKY, Çin'de ilk Turbo Moleküler Pompa, Ticari Helyum Kaçak Dedektörü ve Taramalı Elektron Mikroskobu setini icat etti.

KYKY, müşterilerimize vakum teknolojisi çözümleri, danışmanlık ve hizmetler sunmaktadır. Başlıca ürünler, Yaşam Bilimleri, Tıp Mühendisliği, Otomobil Endüstrisi, Havacılık, Enerji Endüstrisi, Yapı Malzemeleri, Modern Dekorasyon, İleri Teknoloji Tüketici Elektroniği, vb. Alanlarda uygulanmaktadır.

Teknoloji yenilik ve müşteri odaklılık ruhu içinde. KYKY, Çin'in vakum endüstrisindeki gelişmeye sürekli katkıda bulunacaktır.

KYKY TEKNOLOJİ CO. Ar-Ge ve seri moleküler pompalar, seri moleküler pompa istasyonları, seri iyon pompaları, seri sürgülü vanalar ve destekleyici kontrol üniteleri dahil olmak üzere vakum üretim ürünlerinin üretiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

1970'lerde ilk dikey turbo moleküler pompayı geliştirdiğinden beri, KYKY her zaman yönlendirir

Talep odaklı pazara, müşterilerimizin ihtiyacını karşılamayı hedeflemekte ve inovasyon konusunda gelişmekte olan girişim ruhunda sürekli yeni ürünler ortaya koymaktadır. Sıralı olarak KYKY, Oil-yağlı seri turbo moleküler pompaları, gres-yağlanmış seri moleküler pompaları ve CXF-'yi piyasaya sürdü manyetik olarak havalanan seri

moleküler pompalar.

KYKY moleküler pompaları, kütle spektrometrelerinin ve yüzey analizörlerinin enstrüman alanlarına, optik film, panel gösterimi, iyon dağlama, disk üretimi, güneş pilleri ve aydınlatma işletmelerine ve akademik kurumlara ve Ar-Ge enstitülerine yaygın olarak uygulanır. Mükemmel maliyet performansı sayesinde, bu ürünler kullanıcıların çoğundan iyi bir ün kazanır. Yüksek kaliteli ürünler, sürekli teknik atılım ve kalite arayışımızdan kaynaklanmaktadır.

KYKY, sürekli inovasyonumuz, tutkumuz ve ürünlerimizle müşterilerimize daha iyi ürünler ve kaliteli hizmetler sunmaya devam edecektir.

bağlılık.

İletişim bilgileri
KYKY TECHNOLOGY CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Wang Chao

Tel: 86-10-82548198, 82548271

Faks: 86-010-62564613

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)